Pune, Maharashtra
GST No. 27AAJFJ6260G1Z8
Call 08047629753 75% Response Rate
Send Enquiry
| Type | Batch Type |
| Peeler Material | Roller Brush |
| Automation Grade | Automatic |
| Material | Stainless Steel |
| Voltage | 280V |
| Frequency | 50Hz |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Capacity | 30,40,50,100 |
| Electricity Phase | Single Phase |
| Motor Power | 2 HP |
| Usage/Application | Industrial |
| Voltage | 320V |
| Type Of Machines | Fully Automatic |
| Brand | JN Industries |
View Complete details
| Type | Batch Type |
| Material | Stainless Steel |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 220V |
| Frequency | 50Hz |
View Complete details