Pune, Maharashtra
GST No. 27AAJFJ6260G1Z8
Call 08047629753 75% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Capacity | 20 KG To 2000 KG |
| Brand | JN INDUSTRIES |
| Material | Mild Steel |
| Automatic Grade | Automatic |
| Automation Grade | Automatic |
| Design | Standard, Customized |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Capacity(Kg) | 100 kg |
| Material | Mild Steel |
Plastic Granuels Drying Oven
View Complete details
| Capacity | 0-100 Kg |
| Material | Mild Steel |
| Air-Flow Direction | Vertical Down Airflow |
| Display | Digital |
| Automation Grade | Automatic |
| Frequency | 50 Hz |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1 Piece
| Material | Mild Steel |
| Capacity | 100-500 Kg, 500-1000 Kg, 0-100 Kg, 2000-3000 Kg, >3000 kg, 1000-2000 Kg |
| Air-Flow Direction | Vertical Down Airflow, Horizontal Air Flow, Duel Air Flow |
| Display | Digital, Analog |
| Automation Grade | Automatic |
| Frequency | 50 Hz |
View Complete details